In accordance with the Government Order, regarding the current pandemic outbreak of COVID-19, our beer and wine SPA Lázně Pramen is temporally closed for public from 25.12.2020.

10% sale for beer and wine spa! 10% sale for beer and wine spa!

Pivní lázně SPA v Praze

Zlatý a Smaragdový Pramen — prameny relaxace — to jsou pivní lázně. Kombinace vybraných ingrediencí: chmelu, sladu, nejčistší vody a pravého českého piva «Kynšperský Zajíc». Chmel se považuje za smaragd České republiky. Slad a pivo jsou zase vnímány jako pravé české zlato.

Pivní koupel Vám poskytne tu pravou omlazující lázeň!

Dopřejte si horkou lázeň s výtažky bylinných extraktů, dubu či modřínu. pivovarských kvasnic a chmele, jenž má díky velkému množství éterických olejů schopnost odstranit únavu, revitalizovat pokožku a uvolnit celé tělo. Chmel má navíc blahodárné protizánětlivé účinky. 

Pivní lázeň Pramen v Praze nabízí:

  • Pivní koupel (20 minut) pro 1 až 4 osoby
  • Neomezenou konzumaci tmavého a světlého piva Kynšperský Zajíc
  • Relaxační odpočinek u krbu v seníku (20-30 minut)

RezervaceRezervace

Jak probíhá pivní koupel?

Naplníme pro vás vířivku z královského dubu nebo modřínu o objemu 1000 litrů. Do vany s teplotou vody 35 - 38 °C se přidá tmavé pivo, smíchané v určitém poměru z pivovarské kvasnice a přírodní rozdrobené složky vybraných odrůd chmele a sladu.

 

 

Chmel má léčivé vlastnosti díky obsahu velkého množství éterických olejů, Má zklidňující, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Chmelový olej dokonale odstraňuje únavu.

Slad je duší piva. Díky němu obsahuje pivo sacharidy, bílkoviny, minerální látky, jakož i zdraví prospěšné organické kyseliny a vitamíny.

Pivovarské kvasnice se mohou pochlubit blahodárnými účinky pro Vaše zdraví:

  • vylučují do pokožky celou řadu vitamínů B
  • podporují hydrataci a regeneraci horních vrstev pokožk

Pro zvýšení účinku této koupele doporučujeme vypít hrnek tmavého nebo světlého piva. Během pivní lázně si můžete sami natočit neomezené množství pravého českého piva Kynšperský Zajíc.

Indikace

Léčba lupénky, celulitidy, akné, regenerace pokožky, bolesti zad a kloubů, pozitivní vliv na organismus při nervovém přetížení, stresu, snížení krevního tlaku, zlepšení krevního oběhu.

Kontraindikace

Pacienti s vysokym krevnim tlakem, po operaci srdce, tehotne zeny od 3. mesice tehotenstvi a deti do 18 let.

 

Dubové Lázně

Horká koupel v dubové vaně s obsahem taninu, kyseliny galské a ellagové, pentosanů, pektinů, mastného oleje.

Hlavní vlastnosti dubové lázně:

  • výrazné adstringentní vlastnosti
  • napomáhá zpevnění povrchové vrstvy pokožky
  • antiseptické a protizánětlivé účinky
  • stimuluje regeneraci buněk (hojení ran)
  • urychluje proces jizvení.

Tyto koupele mají příznivý vliv na řadu důležitých procesů v našem těle, a to především na termoregulační a metabolické procesy (což napomáhá ztrátě nadváhy), kardiovaskulární systém, dýchací funkce. Dubové lázně nám poskytují úžasnou příležitost zlepšit svůj zdravotní stav a udržet jej po dlouhá léta.

Vany pro tyto koupele jsou vyráběny podle tradicí bednářského umění bez použití hmoždinek, lepidel a laků, takže jsou zcela ekologicky nezávadné. Díky absenci chemického ošetření je dřevo v přímém kontaktu s vodou a nasycuje ji svými léčivými složkami. Jejich obsah je velmi vysoký a je potvrzen mnoha studiemi a tisíciletými zkušenostmi.

Koupel v dubové vaně s teplotou vody 37-38 °C pomáhá normalizovat spánek, zbavuje stresu a podráždění. Kromě toho tato příjemná lázeň napomáhá ke ztrátě nadváhy, má pozitivní vliv na potenci, působí proti celulitidě, zlepšuje pružnost pokožky, má omlazující účinek a je tedy skutečným požehnáním pro péči o tělo, krásu a duševní stav.

RezervaceRezervace